Cenník

Koľko stojí kvalitná optimalizácia?

Čo rozhoduje o tom, koľko zaplatíte? Aj to, aká konkurencia je vo vašej oblasti, rozsah prác, ktoré pre vás urobíme, ale záleží aj od vašich špeciálnych požiadaviek.

Kontaktujte nás a my vám urobíme cenovú ponuku pre váš web na mieru.
Samozrejme zadarmo

* Uvedená suma sa platí mesačne, ak sa na tom nedohodneme inak.

Spoločnosť Seocentrum s.r.o. je platcom DPH. Všetky ceny sú uvedené bez DPH (s DPH).

Referencie spokojných zákazníkov

So Seocentrum spolupracujem už asi 4 roky. Počas spolupráce sme nenarazili na žiadne problémy, komplikácie či spory. Vždy došlo k pozitívnym posunom webov. Spoluprácu sme viackrát prerušili, keďže nie je potrebné pri každom biznise budovať SEO neustále. Pri prerušení spolupráce nebol s pauzou nikdy problém, vždy sa všetko načas a presne dohodlo. O inej firme tohto typu ani nerozmýšľame, keďže hlavne tie najznámejšie SEO agentúry sú často až absurdne predražené. U Seocentrum máme isté vždy normálne a korektné ceny a jednanie narovinu, žiadne rozprávky. V spolupráci pokračujeme aj naďalej.

bieliace-pasiky.com

Majiteľ (Bieliace-pasiky.com)

Na společnost Seocentrum jsme se obrátili s požadavkem na vytvoření kvalitní SEO optimalizace pro náš internetový obchod s cílem znovuzískání předních pozic, které jsme po propadu ztratili. Cíle i načasování bylo dosaženo a díky skvěle odvedené optimalizaci si nás opět potenciální zákazník vždy najde. Služby firmy Seocentrum mohu jen doporučit.

i-puzzle.sk

Petr Kaštyl (i-puzzle.sk)

Naše skúsenosti so Seocentrom sú výborné, spolupracujeme už od roku 2012, takmer všetky naše kľúčové slová sú na prvých miestach, ak nie prvé. Ak niekto hľadá dobré SEO služby za výborné peniaze, môžem len odporučiť.

Potichu.sk

Michal Nižnánský (Potichu.sk)

SEO centrum je super, sú rýchli, spoľahliví a hlavne orientovaní na výsledky. Odporúčam.

iFOCUS.sk

Michal Čuridlo (iFOCUS.sk)

Výborná spolupráca. Nemažete ľuďom marketingové sračky okolo úst, ale poskytujete čistú službu. Iné agentúry to robia skôr naopak a slabú službu zabalia do pekných rečí. Tu človek dostane to, za čo si zaplatí.

Autoskola-Feki.sk

Martin Fekiač (Autoskola-Feki.sk)

Naše skúsenosti s firmou Seocentrum sú výborné. Všetky kľúčové slová, ktoré sme si stanovili, išli na popredné priečky.

Nabytokakuchyne.sk

Lukáš Hula (Nabytokakuchyne.sk)

So Seocentrum spolupracujeme už asi druhý rok. Komunikácia je profesionálna, bez zbytočných omáčok. Páči sa mi schopnosť samostatne pracovať na požiadavkách a prehľadné mesačné reporty. Môžem len odporučiť.

Atomer.cz

Lukáš Adamec (Atomer.cz)

So Seocentrum spolupracujeme nepretržite už viac než 5 rokov. S poskytovanými službami sme nadmieru spokojní, páči sa nám proklientsky prístup, férové jednanie a vysoká efektivita práce.

Datasun.sk

Ľuboš Halabuk (Datasun.sk)

So Seocentrum spolupracujeme od roku 2012. Aj vďaka tejto spolupráci nastal výrazný posun v predajnosti našich produktov. A to je to hlavné, o čo všetkým ide.

Hrackarstvo.eu

František Miškovič (Hrackarstvo.eu)

Seocentrum môžem len odporúčať. Skvele výsledky aj vo vysokokonkurenčných témach. Dobrá komunikácia a serióznosť. Spolupracujeme už viac ako 5 rokov.

Printmania.sk

Filip Znamenák (Printmania.sk)

Spoluprácu so Seocentrum odporúčam pre ich profesionálny prístup, bezproblémovú a rýchlu komunikáciu a poradenstvo. Spolupracujeme jeden rok a naše skúsenosti sú výborné.

Butikovo.sk

Eduard Vojček (Butikovo.sk)

So Seocentrom spolupracujeme na viacerých projektoch niekoľko rokov a sme veľmi spokojní.

InteraktivnaTabula.com

 

Boris Gogola (InteraktivnaTabula.com)